Στο πρώτο καλά τα πήγαμε, στο δεύτερο ήμασταν για κλάματα.

Το 2-0 του ημιχρόνου έπρεπε να το χειριστεί καλύτερα η ομάδα, και όχι να φάει γκολ με το ξεκίνημα.
Και τι γκολ, οι παίκτες τις ΑΕΚ μίλαγαν μεταξύ τους και οι άλλοι
εκτελούσαν το κόρνερ.
Ούτε σχολική ομάδα δεν το τρώει αυτό το γκολ.

Επίσης μια ομάδα από παιδάκια του δημοτικού να έβαζα θα
κράταγαν ένα λεπτό να λήξει το ματς, και δεν θα έτρωγαν γκολ σε "μια" και μοναδική "γιόμα" που έκανε ο γαύρος μετά το 3-2.

Μεγάλο και το "λάθος" του Σαχα στο 2-2 δεν επιτρέπετε να διώχνει έτσι την μπάλα.
Απο το 108 λεπτό που έμεινε ο γαύρος με 9 δεν κάναμε ουτε μια επίθεση ρε γαμώτο.
Με δυο παίκτες περισσότερους και δεν καταφέραμε να κάνουμε μια επίθεση.

Ήρθε και ο τραυματισμός του Κυριάκου και έδεσε το πράγμα.